aboutus

hakkımızda

1999 yılında, Mehmet Levent Şimşek tarafından Şimşek Bilgisayar ünvanı ile kurulan firmamız, ticaret hayatına bilgisayar satışı ve teknik servis hizmetleri ile başlamıştır. 2002 yılında Mustafa Şimşek ve Muhammed Yavuz Şimşek’in de firma bünyesine katılmasıyla birlikte Sivas Şimşek Bilgisayar Yazılım Elektronik İletişim Ticaret Sanayi Limited Şirketi adını almış ve aile şirketi yapısıyla faaliyetlerini geliştirerek ticaret hayatına devam etmiştir.

aboutuss

2006 yılında, TEKNOŞİM marka patentini alarak, Sivas’ın ilk teknoloji mağazasını açmış ve hizmet çeşitliliğini artırmıştır. 2011 yılında kapasite ve ürün çeşitliğinin artması sonucu Sivas halkına daha iyi hizmet verebilmek adına daha geniş bir mağazaya taşınmış olup günümüzde de aynı adreste hizmetlerini sürdürmektedir. Yerli iş gücü ve yerli sermaye ile, sürekli gelişen teknoloji ihtiyaçlarına ve bilişim çağının gereklerine uyum sağlamak ve Türk ticaret sektörüne hizmet edebilmek amacıyla Simzet (ERP) Yeni Nesil Yazılım Projesi’ni 2015 yılında başlatmıştır. Bu kapsamda 2022 Yılında Simzet Yazılım ve Otomasyon Limited Şirketi’ni kurarak günümüzde yerli ticari yazılım alanında çözümler üretmekte olup arge süreçlerini sürdürmektedir.

ŞİMŞEK; “Halka hizmet Hakk'a hizmettir” düsturu doğrultusunda yenilikçi yazılım, donanım, güvenlik sistemleri ve otomasyon çözümlerini sunma hedefleriyle çıktığı yolda Allah'ın izniyle emin adımlarla ilerlemektedir.